Створення сайтів
Якісні сайти за короткі терміни. Вибирай - від приватних сайтів-візитівок до порталів
Реклама в Інтернеті
Контекстна реклама, банеропокази, лінки, тематичні проекти, мережі для підтримку бізнесу
Пошукова оптимізація
Твій сайт не бачать? Потрібні відвідувачі? Пропонуємо новітні SEO технології для Вашого сайту
Спеціалізована реклама
Мрієш про політичну кар’єру? Потрібна неординарна реклама? Звертайся – допоможемо!
Комплексні рекламні пакети
Якщо бракує досвіду і в штаті немає професійного рекламіста – вибирайте готові пакети послуг!
Рекламні кампанії
Рекламна кампанія Вашого бізнесу, Ваших товарів та послуг – запорука успіху! Розвивайся рекламуючи!
Копірайтинг в Україні
Професійні рекламні статті, презентації, розсилки, брендінг, неймінг та слогани
Професійна поліграфія
Іміджеві, представницькі та рекламні поліграфічні послуги, розробка та втілення в життя
PR-послуги
Якщо потрібна професійна піар-акція – довір справу професійним піарщикам! Результат буде!

Розміщення інформації на дошках оголошень та форумах

     Ви зробили свій сайт, але відвідувачів мало? Є інтернет-магазин, але нічого не купують? Не секрет, що в наш час просто мати свій сайт вже замало, - необхідно просувати його різними способами серед однотипних проектів. І чим більше є подібних сайтів у тій галузі, яку Ви вибрали – тим важче буде ввійти в число лідерів, тим більше коштів необхідно витратити на просування товарів, послуг чи самого сайту.

     Одним з способів просування продукції чи сайтів є розміщення інформації про них на дошках безкоштовних оголошень. Що це означає? Ну, наприклад, у Вас є товар, який вам потрібно продати або Ви шукайте якийсь товар. Або, щоб про вас дізналися, а також хочете додатково привернути безпосередніх клієнтів, або щоби ще більше розкрутити свій сайт, і підняти його по відвідуваності, в рейтингах, то для цього Вам потрібно розмістити оголошення на дошках оголошень в Інтернеті.

     Щоби Ваше оголошення прочитало, якомога більше людей, Вам для цього потрібно використовувати якомога більше дошок оголошень та форумів. Ми ж беремося вирішити проблему розміщення Вашої інформації на дошках оголошень України та ближнього зарубіжжя, а також на тематичних форумах.

     Це вельми ефективний метод розміщення реклами товару або реклами послуг, а також пошук потенційних клієнтів. Цей метод незамінний при необхідності швидкого масового поширення інформації. При цьому, у відмінності від більшості масованих поштових розсилок, є не безцільно-нав'язливим, а адресним, оскільки публіка сама вибирає категорії дошок оголошень, які її цікавлять.

     Великим плюсом є ще і той факт, що більшість розміщених оголошень індексуються пошуковими машинами, що збільшує шанси знаходження вашого оголошення або сайту потенційними клієнтами.

     Проте, щоб ваше оголошення завжди було свіжим, необхідно періодично його розміщувати. Але, звичайно, потрібно знати міру і не розміщувати оголошення дуже часто. Найоптимальніший термін для повторного розміщення на середній дошці оголошень - це тиждень. При цьому бережіться гніву модератора дошки - він може прийняти Ваше оголошення, якщо воно дуже часто повторюється, як спам, може видалити всі Ваші оголошення, а також може закрити Вам доступ до даної дошки оголошень чи форуму.

Які переваги дошок оголошень для розкручування товарів чи сайтів?

  • Вони безкоштовні;
  • Їх багато;
  • Ваше оголошення може зберігатися достатньо довго;
  • Ваше оголошення буде проіндексовано пошуковою системою, що підвищує вірогідність знаходження вашого сайту вашим потенційним клієнтом через запит в пошукову систему;
  • Підвищується індекс цитування (від основних пошуковиків) Вашого сайту при зберіганні на різних дошках вашого гіперпосилання. А індекс цитування - це, по-перше, вага Вашого сайту в Інтернеті; по-друге - гарант утримання відвідуваності Вашого сайту - адже поки на ваш сайт в Інтернеті хтось посилається, висока вірогідність, що по цьому посиланню хтось зайде на Ваш сайт (і не раз).

     Але ви вже, напевно, знаєте, що дошок оголошень дуже багато, і щоб розіслати рекламу хоч би, на декілька десятків з них, потрібно буде витратити не одну годину чи день. Для того, щоб розмістити, своє оголошення на безкоштовних дошках оголошень, Вам необхідно, по-перше: знайти дошки, на що піде якийсь час, по-друге, довго і наполегливо заповнювати численні форми, на що знову ж таки витратите час, але вже значно більше. Загалом якщо порахувати, то в середньому на одне оголошення, в найкращому випадку, витрачатиметься приблизно від 5 до 10 хвилин, а скільки знадобитися часу, якщо дошка оголошень в даний момент не працюватиме, або повідомлятиметься про помилку? А зараз уявіть, що Вам потрібно розмістити, оголошення, на 150-250 дошках. Не важко підрахувати, скільки на це піде часу, мало того, скільки потрібно буде витратити свого часу, скільки ще доведеться заплатити за трафік.

      Розміщення інформації на дошках оголошень, в каталогах, рейтингах, на форумах сприяє:

  • залученню цільових відвідувачів з каталогів, рейтингів і дощок оголошень, де була розміщена інформація;
  • залученню відвідувачів, що знайшли через пошукові механізми вашу опубліковану інформацію і, відповідно, прийшли на ваш сайт;
  • збільшенню індексу цитування і, як результат, підвищення позиції сайту (на який посилається розміщена інформація) в результатах пошукових механізмів Google, Yandex, Rambler, Meta.ua і т.д.

 

Прейскурант на розміщення рекламних оголошень на тематичних форумах

     Професіонали високого рівня допоможуть Вам з розміщенням Ваших оголошень та рекламної інформації на різних дошках оголошень та форумах. Замовте ефективний спосіб реклами – збільшіть пошукові характеристики свого сайту та отримайте максимум відвідувачів за короткий проміжок часу.

Замовити розміщення інформації на дошках оголошень та форумах